Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baj? Enyire védené...

Mi lehet a baj? Enyire védené a kicsiket a nőstény? De elvileg akkor elképzelhető hogy most megint terhes nem? Mikor lehet újra együtt a hím a nősténnyel?

Figyelt kérdés
A segitsegeteket szeretnem kerni, mivel meg csak nemreg kezdtem el a csincsillakkal valo foglalkozast.1pár csinem van, kb.1 honapja szulettek kicsik. En ugy tudtam hogy ilyenkor a him is segit a nostenynek, igy egyutt hagytam oket.Rá 1 hetére a him csincsillát ugy megverte a nőstény, hogy ki kellett vennem. Egybol állatorvoshoz vittem,3 antibiotikumos injekciot kapott, es kremet. Csoda hogy eletben maradt. Jelenleg külön kalitban van, meg mindig kamillazom a hatat, es ha kozelebb teszem őt a nőstőnyhez persze kalitkán kívül akkor a nőstény bevadful, es elkezdi harapdálni a rácsokat.
2009. máj. 7. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy butaság volt együtt hagyni őket, nem csak a csincsiknél van ez, a hörcsög és tengerimalac fiút is ki kell venni a megszült lány mellől mert megölik egymást.


Ha majd a kicsik felnőnek akkor már összerakhatod őket!

2009. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!