Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb, ha két nőstény...

Melyik a jobb, ha két nőstény vagy, ha két hím tengerimalacot tarok együtt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:
tartok.
2009. máj. 18. 14:25
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
szerintem két lány,vagy két ivart.hím a jobb. de a legjobb a fiú-lány páros,bár itt az utódok elhelyezése lehet gond.
2009. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 nőstény. Nőstény-hím párosítást felejtsd el annak ellenére amit az előző válaszoló írt, mert nem fogsz tudni mit kezdeni a szaporulattal.
2009. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom! A nőstény meg a hím rossz választás. Egy hely a miatt. Kettő az veszélyes is lehet.
2009. máj. 18. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 kislány sokkal jobban elvannak mint, 2 fiú! Nincs akkora dominancia és nem verekednek állandóan!
2009. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 lány!
2009. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miután én kifogtam már 3petefészekcisztás lányt, és csak egy péniszrendellenes hímet...


én a hímeket javaslom.


mindenki kislányt akar, pedig fiúkból is születik bőven. azokkal mi legyen? folytsa meg a tenyésztő, mert nem kell, mint a kiskakast tojástermeléskor??? hát NEM!

Én ezért is azt mondom, hogy két hím jó választás. Nekem több hímem él egy ketrecben (2+2+2) és kiválóan elvannak. néha megy a ramazuri, de az lányoknál is megvan ha nem szeretik egymást. kis fülcsipkén kívül komolyabb baj sosem történt, az is csak azért volt, mert a peruim nem látta hogy merre ugrándozik..


három lányom is van jelenleg, közülük az egyik cisztás(volt), a másik még fiatal, a harmadik meg a gyereke szóval...

2009. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ki hogy van vele, de az első tengerimalacomba szó szerint beleszerelmesedtem, nem izgatott, fiú/lány, idős/fiatal, a fél életemet odaadtam volna, hogy az enyém legyen. Enyém is lett, végülis fiú lett, és a fél életem is megmaradt:)

A másik is fiú lett ebből adódóan.

2010. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!