Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől lehet fehér a szája a...

Alexinh98 kérdése:

Mitől lehet fehér a szája a törpe hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Egy ideje arra lettem figyelmes, hogy a törpe hörcsögömnek az óra és a szájánál fehér lett a szőr. Ez mitől lehet?Ha gondoljátok rakok képet is.
2011. nov. 5. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia!Ha a hörcsögödnek valamely test tája egészen vagy foltokban fehéredik,ezt Winter white-nak vagyis téli kifehéredésnek nevezik.A Dzsungáriai törpehörcsögök közt előfordul Winter white és "sima szín tartó" is(nem fehéredik ki télen sem).Vannak egyedek,melyek teljesen kifehérednek télen,s vannak olyanok akik csak foltokban!A dzsungáriai a környezetéhez,a vadonban úgy alkalmazkodott ,hogy úgymond rejtőzködő színt vesz fel télen(vagyis a fehérség-hó színét),így az ellenségei nem vették észre .Nyugodj meg semmi gond nincs a höriddel,csak a téli bundát vette fel :D Nagyon aranyos a hörid,sok boldogságot hozzá!Egyébként nekem is van 2 Dzsungim(egy Winter white sötét piros szemű Barna és egy piros szemű Pearl-mandarin.Nagyon szeretem őket :)
2011. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi válaszodat! Tudsz róluk felrakni képet szeretném őket megnézni? Neked is sok boldogságot!!:D
2011. nov. 7. 18:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia!Sajna nincs itthon a fényképező gépem,de facebookon van,ha gondolod írj privát üzenetet és vegyél fel facebookra(ha van neked)és a képeim között vannak a hörcsögeimről kép :D vagy 2-3 nap múlva tudok ide felrakni képet(akkor hozzák vissza a fényképezőgépem)ahogy gondolod.
2011. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi de nem tudom ,hogy mi a neved.
2011. nov. 8. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!