Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1 vagy 2 tengerimalacom legyen?

1 vagy 2 tengerimalacom legyen?

Figyelt kérdés

Két lány tengerimalacot szeretnék, mert hallottam, hogy társas lények, és nem szeretném azzal kínozni, hogy egyedül van.Csak attól félek, hogy akkor egymással fognak törődni és én hiába foglalkozok velük, le se fognak sz*rni:(

Először csak 1-et szerettem volna, de aztán kicsit olvasgattam a neten h társas lények...stb... Szerintetek az állatkínzás lenne, hogyha csak egyet vennék?? De persze nagyon szeretném meg minden!!

Segítsetek!! 13/F


2011. nov. 7. 21:00
1 2
 11/14 anonim válasza:

Te aztán szereted az állatokat. :D

Szerintem nem gond, hogy ennyi van, ha van nekik elég hely, és törődsz is velük. :)

2011. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondom, hogy kettőt tarts. Hiába foglalkozik sokat az ember velük, egy fajtársat nem lehet pótolni. Nekem is kettő volt, és egyáltalán nem fordultak el tőlem, teljesen szelídek, kezesek voltak, ha ki voltak engedve, futottak utána burukkolva. :) Olyan helyről vedd, ahol születésük óta sokat foglalkoztak velük, akkor nem lesz gond a szelidítéssel.
2011. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én vagyok aki kérdezte hogy hol laksz


most próbálok szerető gazdit találni 10 hónapos kézhez szokott ivartalanitott fiú tengerimalacomnak,sajnos költöznöm kell,és nem vihetem

Mivel ennyi állatkád van,valószinű ő is ellenne nálad,nálam is egyedül van egy ideje (voltak többen,őket már elajándékoztam),Nálam született,sokszor van szabadon engedve,esetek többségében szobatiszta.És ivartalanitott lévén ha mégis társat veszel mellé,nem lesznek kicsinyek.

Irj privit,küldök képet ha szeretnéd.

Ha tetszik,nekem meg a körülmények tetszenek ahova kerül,akkor akár tiéd is lehet a kis szörgombóc

miskolci vagyok

2011. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A tengerimalc társaslény, ezért 2-t vagy többet, de ne vidd túlzásba. Az a legjobb, hogyha vagy két lány, vagy két fiú, és ha három, akkor két lány, és egy fiú. Az egy fiú egy lányt azért nem javaslom, mert (szerintem te se akarod, hogy előbb meghaljon) mert párododnak, és hamarabb megfog hallni a lány, de ha mindkettőt szeretnél, akkor inkább külön tartsd őket:) Remélem segítettem:)
2014. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!