Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mire utal, ha a nyuszimnak...

Mire utal, ha a nyuszimnak néha szétcsúsznak a hátsó lábai?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik, de ma reggel csinálta ezt. Imád az asztalon ( :-) ) aludni, van rajta neki egy pléd és ott tölti az éjszakákat. Amikor ma reggel leugrott, valahogy olyan volt, mint aki szédül és a parkettán szétcsúszott alatta a két hátsó lába. Ami azért furcsa, mert általában a parkettán is jól megy, ugrándozik.

Lehet ez attól, hogy még fiatal, meg növésben van? még nincs hat hónapos sem. Talán több kálcium tartalmú étel kellene neki?


2011. nov. 17. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nyújtózkodott, nem? Az én nyuszimnak is szétcsúszik a hátsólába, amikor nagyot nyújtózkodik :)
2011. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, mert nem tudott felállni rendesen, kb. 2 percig úgy ment tényleg, mint aki szédül.
2011. nov. 17. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel akkor kell fel gondolom és megillyed, gyorsan leugrott és megszédült mert álmos volt még. Vagy megcsuszott a parkettán.. kitudja. de a lényeg , hogy jól van.
2011. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért figyeld, mert ha ez többször is előfordul az betegség tünete is lehet.
2011. nov. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok! azóta nem fordult elő, úgyhogy tényleg lehet, hogy csak megszédült. Azóta adok neki olyan ételeket, amiben sok a kálcium, hátha a növekedésével is összefügg ez. de azóta nincs gond. Köszi a válaszokat! :)
2011. nov. 20. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!