Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem szereti a hörim ha...

Miért nem szereti a hörim ha simogatom?

Figyelt kérdés
Szerintem nem szeret engem. A kezemet ha elé teszem kikerüli, vagy megszagolja és utána kerüli ki. Adok neki a kezemből friss almát de csak elveszi és kész. Sokszor összerezzen. Ha séta közben simizem akkor elkezd kúszni.
2011. nov. 17. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden hörcsög ez csinálja általában.
2011. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mióta van meg?Ha nemrég vetted/kaptad akkor még nincs hozzádszokva fél tőled.Ha fokozatosan törődsz vele és gondozod egy idő után rájön hogy nem akarsz neki ártani.

Ha pedig már régóta megvan akkor nemtudom.Csak gondoltam segithetek ezzel is

2011. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem ez normális, mivel nekem is van egy szíriai arany hörcsögöm aki szintén nem nagyon szereti ha simizik, má egy éve megvan de még most is elhajol meg lelapul ha simogatni próbálom de mivel nem harap ezért nincs semmi gond sokat foglalkozunk vele és kényeztetjük, és szeret minket, a tiéd is bizti szeret téged csak nem biztos h szereti a simizik
2011. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MINDEN hörcsög ilyet. Az enyémé vinyogot folyton.. :/
2011. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!