Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális ha a hörcsögöm...

Az normális ha a hörcsögöm azt szereti ha a farkát simogatom?

Figyelt kérdés
Simoggattam a hörcsögöm aki mellesleg 1 hónapja van nálam és 1 hete és így felemelte a farkát én megsimogattam h milyen cuki erre láttam h nagyon örül neki mondom jajj de jó végre vminek így örül és ott tartotta mereven állt és nagyon teccett neki h a farkincáját simogatom:) ez normális?:D
2009. ápr. 20. 20:55
 1/7 A kérdező kommentje:
amúgy aranyhörcsög lány:)
2009. ápr. 20. 21:00
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen nekünk is volt egy hörcsögünk és szerette hogy foglalkoztunk vele
2009. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, kicsit vicces, de biztos nincs vele semmi baj :)
2009. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én hörijeim is csinálnak néha ilyet, mikor "tüzelnek". Olyankor néha a ketrecben is percekig egy helyben marad úgy hogy a farkát felemeli...gondolom vár valamit...:D
2009. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
XD köszi...de az enyém egyedül van!!!:D Tőlem vár vmit??XD ááá ez durva:D
2009. ápr. 21. 12:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy ez csak ilyen ösztön nála, mert nekem is amúgy 2 lány van szóval gondolom h nem is egymástól várnak valamit :D

amúgy nagyon aranyos mikor ezt csinálja XD

2009. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
XD igen nagyon cukiiii annyira aranyos és csak úgy ott ál és néz a semmibe:D<3 köszi a válaszokat!
2009. ápr. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!