Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúl büdös és 4 hónaposan...

A nyúl büdös és 4 hónaposan átszoktatható a rendes itatóra?

Figyelt kérdés

van egy 4 hónapos lány házinyuszim (jó nagy az apja is 1m es volt) és nem engedik hogy behozzam mert büdös. arra gondoltam hogy tálcára szoktatom mert az se nagy dolog .meg hallotam a macskaalmot de nem adnak rá pénzt és úgy se engedik (és mielött kérditek nincs pénzem alomra). meg ő egy Cillit Beng dobozábol kapott inni és mindig kiönti de már hidegek vannak és még rá lehet e szoktatni a rendes itatóra

elör is köszi


2011. nov. 27. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az itatóra hamar rászokik,én csak betettem és már ivott is, de az télen hamar befagy, de gondolom már azóta rájöttél. Meg vigyázni kell vele mert ha befagy ki is nyomhatja az alját.
2011. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A küzdéssel meg hajrá :), Nálam ugyan ez volt és én csak a teraszig jutottam, de mondjuk nekünk volt már a házba kutya és macska.Így elfogadtam,hogy majd a sajátomba macska helyett nyuszi lesz :)
2011. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. különmben nekem csak a teraszig sikerült felküzdenem aztán nyaranta megy a kertbe a ház mellé és gondoltam egykifutóra aminek rács van az alján és ott majd tud futkosni meg legetlészni, és szerintem majd gyakran ki lesz engedve.
2012. febr. 27. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!