Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire 'szobatiszta' a...

Mennyire 'szobatiszta' a malacotok, mennyire piszkít egy adott helyre a ketrecben, vagy akár kint a szobában?

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon rendetlen.... Tehetek ellene valamit?
2011. nov. 28. 08:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
Mi disznó ólban tartjuk őket úgyhogy nem gond ha szarnak össze vissza. Normális ember malacot nem tart a házában. De ha ilyen okos értelmes ember vagy hogy ezt megtedd akkor tanítsd meg vele hogyan kell ráülni a mellékhelyiségre.
2011. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Legrosszabb esetben ha nem boldogulsz ürítési problémáival akkor levágod és megeszed. Elmondhatod magadról hogy igen én egy disznóval élek egy háztartásban az ólban.
2011. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De hülye vagyok, tengerimalacra gondoltam. Csak lemaradt az eleje, bocsi. XD
2011. nov. 28. 09:12
 4/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a kisemlősök kategóriába írtam, úgyhogy remélem nem gondoltátok komolyan hogy disznót tartók bent ketrecben, kisemlősként...
2011. nov. 28. 09:13
 5/17 anonim ***** válasza:

Az enyéim maguktól egy adott helyre piszkitanak.

Szabadon vannak a szobában, a ketrec alja a "wc",és macskaalom,rajta forgács,oda mennek üriteni.Néha pisilni rápisilnek a földre,de az felszárad és amugyis felmosok naponta,nem gond

2011. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az enyém 3 hónapos körül van, 2 hete vettem. De annyira rendetlen. Kitakarítom a ketrecet, 2 óra múlva meg se látszik. 5 perce adtam neki zöldséget a tálkájába. Kipakolta az összeset maga elé, most meg várja nyújtok-e be neki valamit. :( Széna meg több van lent, mint a szénatartóban... Pedig csináltam neki hintaágyat, pakoltam le fürdőszobaszőnyeget is csak hogy jó kis helye legyen... :/
2011. nov. 28. 09:25
 7/17 anonim ***** válasza:

Mit lehet erre mondani...


Malac..:)

Nem a világ legpedánsabb állata ,de idővel azért majd kicsit rendre szokik...:)

2011. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a minink is sokat kakiltak, mihelyt kiraktam őket a szobába, már kakiltak is. az akváriumot is rendszeresen takarítani kellet 2 naponta, ez ellen tényleg nem tehetsz semmit. ők ennyit kakilnak
2011. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezt idáig értem, de azért hozzászokhatna valami rendhez. Vagy kinevezhetne egy sarkot magának a ketrecben. De nem. :/
2011. nov. 28. 13:50
 10/17 anonim válasza:
Szia! Én 3 napja fogadtam örökbe,egy családnál volt augusztus óta,most nálam,de annyira fél,hogy nappal még a házából se mer kijönni,ezért maga alá csinál,ez azért gáz,mert nagyon hosszú szőre van,és hát a pisis cuccban ott ázik egész nap,aztán ha kiveszem,rongyokra terítem a gyerekek miatt.remélem fog változni,és ki fog merni jönni.
2011. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!