Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinája ezt a nyuszim?

Miért csinája ezt a nyuszim?

Figyelt kérdés
Folyton az álla alatt piszkálja,nyalogatja,(nem úgy mint mikor mosakodik,hanem szinte állandó jelleggel)de már tök nyálas.Próbáltam nézni,hogy van-e ott valami,de nem marad úgy sokáig,hogy rendesen megnézzem.Annyit láttam csak,hogy nyálas és ez miatt látszik a bőre,mert a szőr ugye összedapadt.Oda is nyúltam,de semmi reakció,szóval nem rántja el,nem hiszem,hogy fájna neki.Nem tudom mire vélni a dolgot.Volt már ilyen valakinél?Vigyem dokihoz?
2011. nov. 28. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami megcsípte és viszket neki. Vagy valami megszúrta. Az is lehet hogy marad ott neki kaja és azt nyalogatja xD
2011. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tovább folytatja akkor érdemes megnézetni egy orvossal.
2011. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Milyen nevű a nyuszi? Az én bak nyuszim is állandóan az álla alatt vakargatja... Ez ő azt jelzi hogy az az ővé (tárgy amihez oda dörgölőzik)
2011. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bak nyuszi.
2011. dec. 1. 20:33
 5/5 anonim válasza:
Akkor ezért csinálja :) Bár nm tudom miért nyálazza össze, de nem betegéség szerintem.
2011. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!