Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egyik internetes oldalon...

Az egyik internetes oldalon azt olvastam, hogy egy fiú egeret lehet egyedül tartani, ez igaz?

Figyelt kérdés
azt írta, hogy sokszor előfordul a hím nemű egyedeknél hogy nem jönnek ki egymással a fajtársak. én egy egérkét szeretnék csak. ez így lehetséges?
2011. dec. 1. 14:22
 1/3 Platypus ***** válasza:
Lehet, de az egérnek nem lesz jó, mert társaságkedvelő állatok. Ha két fiútestvért veszel, akkor kicsi az esélye, hogy balhézzanak. De egy kis türelemmel felnőtt hímek is összeszoktathatóak. Ha magányos állatot szeretnél, akkor vegyél hörcsögöt. A hörcsögöknek a szaga is diszkrétebb, mint az egereknek.
2011. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet meg legyenek bent neki dolgok amik lefoglaljád és teis foglalkoz vele eleget nekem is voltak egereim és volt ameik egyedül volt ne lesz baja..de az tény hogy büdösek egérszagukvan...hiba van tisztán tartva a szag marad
2011. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Válassz Patkányt, kevésbé szagos :)
2011. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!