Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok a hörcsöglabdáról?

Mit gondoltok a hörcsöglabdáról?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Aranyhörcsögöknél használd,törpr höriknél ne!jó,mert így biztonságban tud mászkálni a kis manó:D
2009. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jópofa:) Bnőmnek a hörijének van és nagyon aranyos mikor guritja:) De nekem a henger is tetszik amikor forog benne:)
2009. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat hengerről nem is hallottam még!
2009. máj. 14. 17:11
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem állatkínzás. Mit gondoltok, ez a hörcsögnek is tetszik? Képzeld magad a helyébe! Inkább keríts el neki egy biztonságos helyet.
2009. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem tetszik neki , az enyém élvezi.

Én próbáltam az elkerítést , de mindig valahol meglóg , így meg nem tud , és így sokat mozog benne .

Olyan mintha a kerekét hajtaná!

2009. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az enyém is naon szereti :D egésznap menne benne csak nem engedem max 30perc naponta :) az enyém direkt megy bele a gömbe mert elő szoktam hagyni :Dköszi a válaszokat ti mennyi ideig szoktátok benne hagyni?
2009. máj. 14. 19:47
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Én nem kedvelem annyira a labdát...abba a kis valamibe bezárni, levegőt is alig kap. Inkább leviszem és szaladgáljon a fűben. A hörcsögnek is szerintem jobban tetszik
2009. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
17:19-nek: egyáltalán nem állatkínzás, akkor képzeld magad a terráriumba! Én kiszoktam vinni a gömben a fűre, és nagyon élvezi! Ugy és oda szalad ahova akar!:) Persze, csak 30 percig szabad, hogy benne legyen, mert onnantól állatkínzás!
2009. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
múltkor halottam hogy az állatvédők már betíltatták és már nincs boldba se
2009. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Állatkínzás.

Részlet Siklósi István-Illyés Csaba: Házi kedvencek c. könyvéből:

"FUTÓGÖMB. A gömb két áttetsző félből áll, ebbe zárják az állatot, és "szabadon" engedik a lakásban. Kiküszöböli annak veszélyét, hogy szem elől tévesszük a lakásban hörcsögünket. A megoldás látszólag praktikus, de valójában semmi köze az állatok igényeihez: inkább szánalmas látványosság, mint valós élmény a hörcsög számára. A zárt gömbben semmilyen kapcsolatban nincs környezetével, nem érhet semmihez, nem szagolhat, nem láthat semmit (a hörcsögök meglehetősen rövidlátók, a gömbön túli világból nagyon keveset érzékelnek). A gömbbe zárt hörcsög valójában semmi mást nem csinál, mint szabadulni kíván a számára rémisztő környezetből. A gömb kis nyílásai miatt többnyire még elég oxigénhez sem jut. Mivel a hörcsög nem tudja befolyásolni a szerkezet sebességét, a meglendülő gömb balesetveszélyes is a benne küszködő állat számára.

Inkább megfelelő, elkerített helyen engedjük szabadon kedvencünket."

2009. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!