Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok a hörcsöglabdáról?

Mit gondoltok a hörcsöglabdáról?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%

Ha a hörcsöglabda állatkínzás akkor a hám is, a ketrec is (hiszen zárkában vannak a gyilkosok és rablók is FÉM KETRECBEN), a terrárium is, ráadásul az állatkert is... Tovább megyek, a kutya nyakörv, a kutyalánc/póráz is. Inkább szaladok egy szellőzőkkel teletűzdelt műanyag gömbben, minthogy a nyakamra és testemre csatolják a hámot és egy "dróton" rángassanak. Állatkínzó vagyok? Vállalom, ha csak ennyi a bűnöm, hogy terráriumban tartok egy rágcsálót és hogy ne a hörcsög nyaka bánja egy műanyag gömbbe teszem. De akkor tégy a nyakadra nyakörvet és kérd meg az utcán sétáló emberek valamelyikét, hogy bánjon úgy Veled, mint a kutyájával, sétáltasson. Ha a barátod felé igyekszel és visszaránt, fojtogasson Téged is a nyakörv, ne csak a szerencsétlen kutyádat!


Jó dolognak tartom a hörcsöglabdát, nekem is van; praktikus, ha éppen terráriumot takarítok, és tenni kell valahová a hörcsögöt. Így nem esik rá semmi és nem tűnik el a szekrény mögött sem, a küszöb pedig megakadályozza, hogy esetleg kimenjen a folyosóra és leguruljon a lépcsőn, vagy egyenesen leessen a földszintre ripityára zúzva ezzel vagy a fejét, vagy a gerincét, vagy egyáltalán bármijét, mert számukra már a másfél méter (gyengébbek kedvéért 1 méter 50 centi) is orrtöréssel, ezzel egyidejűleg pedig szaglásvesztéssel jár. Vagy olyan balesettel, mely az élettel összeegyeztethetetlen sérülést szerez (nyakát töri...). Levegőt szabadon kap és az illatok beáramlanak, így a saját orra után mehet minden gond nélkül.

És még a boltokban is kapható!

2009. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
az aranyhöriknek lehet,de a törpéknek nem,azok össze-vissza gurulnak benne,mert olyan picik.bár nekem aranyhörim van nem veszek neki,inkább kiengedem futkosni egy kicsit a szobában(csak résen kell lenni,mert mindenhova be akar mászni):-))
2010. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
55%
az enyém szereti csak kell neki idő hogy megtanulja irányítani mert mindennek nekimegy először
2010. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Fölösleges ilyen hülye "hengert" venni. Én Wcpapír gurigát adtam az enyéimnek, és azt még rágcsálni is tudták, és nem kellett külön venni...

A hörcsöglabda meg sztem fölösleges...

2010. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!