Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet arról, hogy engedjék meg, hogy tarthassak egy kisállatot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 19:08
 1/8 anonim válasza:
Az attól függ,hogy hol laktok, és milyen állatot szeretnél tartani....
2011. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg közösen, hogy ki miért szeretné/nem szeretné, ha kisállat kerülne hozzátok. Mondd el nekik, hogy te miért szeretnél, győzködd őket azzal, hogy mindig kitakarítod őket, nem marad az ő gondjukra. Én pl. úgy győztem meg őket, hogy nagyon sokszor könyörögtem érte, és amikor végre megkaptam, mindig odafigyeltem rájuk. Kitakarítottam, amikor anya megjegyzést tett, hogy már érzi a szagukat, akkor is, ha én nem éreztem. Nem vitáztam a kisállattal kapcsolatban, hanem mindig megcsináltam, amit mondtak a szüleim, hogy lássák, képes vagyok gondozni egy kisállatot.
2011. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kertesházban lakunk és törpehörcsögöt szeretnék.És ezeket énis mind megcsinálnám és naponta vagy50X elmondom ezt nekik de nem képesek megengedni
2011. dec. 6. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik hogy egy kisállat megtanítana felelősséet vállalni és persze ha tudod fizetni a kiadásait (alom, kaja) az plusz pontot is jelent. Nekem működött patkánnyal, sok szerencsét hozzá :)
2011. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Soha ne add fel. Régebben volt egy törpehörim nekem is, őérte 3 hónapig könyörögtem, a patkányhoz meg több mint egy év kellett, de ha látják milyen kitartó vagy, talán meglágyul a szívük.
2011. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hitesd el velük,hogy ők is szeretnék.Mutasd meg,hogy cuki és nekik is bejönne!Ha szerencséd van beleszeretnek... :)
2011. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy ideig tudnám fizetni a kaját és az almot és én is már kb 2-3hónapja küzdök és már mindent bevetettem mutattam videót képeket megígértem sokmindent de nem engedik meg.És nem fogom feladni, küzdök érte.
2011. dec. 7. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy későn írok és már kisállat farmod van,de most én vagyok UGYAN így :D nekem se engedik :/
2012. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!