Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nőstény nyúl is így jelöli...

Nőstény nyúl is így jelöli meg, ami az övé?

Figyelt kérdés
az állát hozzádörgöli vmihez, ez ilyen szagjel. de ezt nem csak a fiú nyuszik csinálják? (10 hónapos lány törpenyuszi csinálja)
2011. dec. 6. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
..nekem van 8 nyuszim és csak a fiúk csinálják..van egy 2,5 éves nyuszkóm az soha nem csinálta.. :)imádom őket
2011. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, csinálják ők is :)

Én azt bírtam, amikor engem jelölgetett így, miután hazajöttem egy bak nyúltól :D

2011. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D :D :D amúgy az normális, hogy mikor adok neki kaját, kiugrik a házból morogva? :\\
2011. dec. 7. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Morog?

Nem inkább zümmög? :D

Ha mégis a zümmögésre hasonlít, akkor az annak a jele, hogy örül :)

2011. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
morog! szabályosan morog, és közben ilyen támadóugrással odaugrik. pedig épp kaját kap :D
2011. dec. 7. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, tisztára behergeli magát amikor látja hogy készülök neki kaját adni. Ugrál fel alá mint egy őrült, kapálózik, morog. Szerintem ez annak jele hogy szeretné ha minél gyorsabban megkapná.:)
2011. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A ketrecében adod neki a kaját? Lehet egy fajta területvédés is, ha igen... Máskor nem szokta csinálni, ha csak úgy simán benyúlsz hozzá?
2011. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
enyém is szokott morogni amikor stresszel ...pl:. szülés előtt
2011. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!