Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam folyton rángatja a...

A nyulam folyton rángatja a ketrecet. Mit tegyek? Bőv. Lenn?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne mondjátok, hogy biztos azért mert nem foglalkozok vele. Hazaérek a suliból 2-kor és este 11-ig kinn van! Persze van, hogy délután elmegyek otthonról, de akkor is szeretgetem, mindent megadok neki amit csak tudok. Aztán 11-kor visszakerül a helyére, eszik, elnyúlik és pontosan 01:45-kor kezdi a hisztit, és nem hagyja abba bármit csinálok. Bak, 9 hónapos nyuszi.
2011. dec. 7. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem attól van valóban, hogy keveset foglalkozol vele, csak követeli, hogy kijöhessen, mert a nyuszik ugyebár éjjel aktívak. Unatkozik...tegyél be neki ha még nincs játékokat, amivel elvan, vagy ha van akkor mégtöbbet :D De ha lehetőséged van éjjelre kiengedni, akkor a zörgést abbahagyja, és nyugodtan tudsz aludni. Én ezt csináltam az enyémmel, éjjel-nappal kint lehet, és nincs ilyen baj. Annyi, hogy nyuszibiztossá kell tenni a szobát, plusz ha nem szobatiszta az gond még. Ez csak egy tipp, nekem bejött, azóta egymás mellett alszunk :D Persze nem mindenkinek van rá lehetősége. Esetleg még letakarhatod egy lepedővel (úgy h azért levegőt is kapjon), hátha nyugodtabb. Sokan csinálják így. Remélem tudtam segíteni...:)
2011. dec. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mármint a ketrecet takard le, ne a nyuszit...:D
2011. dec. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Köszi a tanácsot. Van egy 1 méter hosszú, 50 centi magas ketrece. Ebbe van egy 20 centis majma(plüss), akivel nemi életet él:) És takarója is van, amivel le van takarva.Szobatiszta, de ha kiengedem zajong, rágja a hajam:(

2011. dec. 8. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
aranyos :)) szerintem a plüss mellé olyat tegyél még oda neki, amit tud rágni. pl. wc papír guriga, vagy sima(nem színezett) kartondoboz. azokat nyugodtan rághatja, mert fából van, rost. nem lesz baja. lehet kapni még a Fressnapf áruházban szalmalabdát, az enyémnek az a kedvence, csak abban van csengő a közepén :D szóval az is zörögne, viszont nem annyira mint a ketrecrángatás :)
2011. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy későn válaszolok. Van szénalabdája, nem bántja, csak amikor rángatja a ketrecet az is csilingel. Amúgy a te nyuszid nem akarod ivartalaníttatni?
2011. dec. 12. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
de akarom, csak az orvos azt mondta jobb megvárni a 8 hónapos kort, tehát majd csak február körül megyünk :) mondjuk én már most félek tőle...
2011. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi plexilapot tettünk a ketrec ajtaja mögé. Azóta nem tudja rángatni.
2015. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!