Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem iszik a csincsillám?

Miért nem iszik a csincsillám?

Figyelt kérdés

Ma hoztam haza egy új csinit, eszik tápot is és szénát is, de vizet azóta sem!...:(

Próbálgatom a szája elé dugdosni az önitatót de elfordítja a fejét. Kb dél óta nem ivott egy kortyot sem!


2011. dec. 11. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Működik az itató? Nyomkodd meg a végét, ha jön belőle a víz és bugyborékol, akkor jó. :) Egyébként nem isznak sokat a csincsillák, meg amúgy is éjszakai állat, most kezd igazán feléledni, lehet, hogy eddig nem volt szomjas. Ha holnapig se hiányzik semennyi a vízből, akkor nem ártana konzultálni egy állatorvossal, de ha amúgy jó a kedve, eszik, akkor nem hiszem, hogy nagy baj lenne.
2011. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha megnyomom egy kicsit a golyót jön belőle víz, bár nem bugyborékol. Amúgy is néha-néha csöpög tehát azzal nem hinném hogy baj lenne. Eleven, és ahogy írtam eszik is.:)

Ha valóban nem fogy az itatóból holnap a víz, és nem tudom itatni se, mindenképp doki. :/

2011. dec. 11. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi gond, a csinik alapból keveset isznak. Pláne, ha kapnak valami lédúsabb zöldséget/gyümölcsöt, van, hogy egész nap semmit sem isznak. Kínáld meg egy kis vízzel tálból, ha nagyon aggódsz, hidd el, ha szomjas, inni fog:) Olyan nincs, hogy egy csini eszik, élénk, de valami baj miatt nem iszik. Az másban is megnyilvánulna:)
2011. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!