Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszit hogy lehet annyira...

A nyuszit hogy lehet annyira megszelídíteni hogy bújós legyen? Bökdösi a kezemet amikor simizni szeretném. Illetve a vemhes nyúlnak milyen alom kell?

Figyelt kérdés
A fagranulátum ami porrá válik a pisitől jó?
2011. dec. 12. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta van meg neked, de minden nyuszi idővel szelídebb lesz. Az enyém a 6. hónap után lett bújós, de úgy, hogy nekem éjjel-nappal kint van, velem egy szobában. Minél többet van veled, annál jobban megszok, és megszelídül :)Türelem...:) A második kérdéshez sajnos nem értek, nekem bak nyuszóm van :)
2011. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A bújósság azért természet kérdése is, ők sem mind ugyanolyanok. Sok foglalkozással, meg "ráérzéssel" kell bánni a kisállatokkal.

Vemhes nyula meg ne legyen annak, aki azt sem tudja, hogyan almozza. De amúgy sima forgács a legjobb, mint általában, meg persze szalma.

2011. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennyit nem tudunk,hogy mivel almozzuk,mert ez a fagranulátum nem büdös,és nem kell naponta cserélni..ez pedig nem utolsó,mert vemhesen tiszta bolond,és megtámadja a kezünket amikor takarítani akarjuk.ennyi a gondunk,ezért kérdeztem hogy ez jó-e.2 nyuszink van egyébként,az enyém bak,és egy tengerimalackával lakik együtt...olyan hebrencs,ugrabugra,nem nagyon áll meg simiztetni magát.amikor itt van velem és ledől pihenni,akkor lehet simogatni.a nőstény nyuszi meg olyan szelíd,lefekszik hogy simogassuk,ágaskodik hogy vakargassuk a fejét..
2011. dec. 12. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

bocs hogy offolok de TENGERIMALACOT NEM LEHET NYÚLLAL EGGYÜTT TARANI , kívéve ha legalább 2 tengerimalac és 2 nyúl lakik egy ketrecben..

nagyon más természetűek ,más kontinensről is származnak

SZEEEGÉÉÉNY MALACKAAA!!!

2011. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon jó barátok :) a nyúl lefekszik,a malac meg keresztbe a hátára :)
2011. dec. 13. 00:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak az a baj,hogy a nyuszi véletlenül is okozhat bajt.Ha pl megrúgja a malacot..

Legjobb alom a fapellet.

2012. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!