Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek megtartsam az...

Szerintetek megtartsam az itthon fogott egeret?

Figyelt kérdés
Tegnap fogtam és olyan aranyos de nem tudom hogy terjeszt e valamilyen betegséget.Meg amúgy is.
2011. dec. 16. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én próbáltam egyszer, de nem fogadott el ételt... Elvittem a háztól jó messze, és elengedtem...


A betegséget nem tudom, de engem megharapott félelmében. Nem haltam bele.

2011. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne. Egyrészt nem háziállat, nem bírja a fogságot, meg se lehet szelidíteni, másrészt jó eséllyel terjeszt betegségeket. Engedd el valahol a pusztában.
2011. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké kössz a válaszokat
2011. dec. 16. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Ui: tényleg nagyon aranyos...


Jó utat neki!

2011. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

TARTSD MEG!!


Én is fogtam már egy igazi utcai egeret régebben az utcán és hazavittem, megtartottam. Volt neki mókuskereke, mindig abban tekert rengeteget! Még nappal is! Ugyan nem szelídült meg, de szép hosszú életet élt nálam, még a höriknél is tovább húzta!! Lelencnek hívták, nagyon aranyos volt ő is és okos! Amikor elétartottam a kis egércsapdát (amibe be tud mászni, de nem esik bántódása csak bezáródik az ajtaja), akkor mindig belement és így tudtam kitakarítani a kuckóját, ő addig onnan figyelt. :)

2011. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiskoromban énis megtarthattam egyet.Kb 30 cm magas volt a terrárium fala,és egyik nap kiugrott.Az ágy alá szorulva találtuk meg 3 héttel később.Viszont nagyon megszelídült,mert még süldő korban volt :)
2011. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16:22-es vagyok.

Igen, a házi egér könnyen ki tud ugrani, magasra tud ugrani, ezért én a terrárium tetejére könyveket helyeztem, így nem tudott kiszökni többnyire. :)

2011. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen,mi is raktunk a tetejére,csakhát a levegőnek hagytunk egy kis nyílást,és az bőven elég volt neki :)
2011. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tarts, úgyis megdöglik
2013. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!