Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egereket hogy lehet megtaní...

Az egereket hogy lehet megtanítani, hogy egy helyre járjanak wc-zni, ne pedig mindenhova? (japán táncoló egerek)

Figyelt kérdés
Persze ha lehet ilyet. Olvastam,hogy lehet venni "wc sarkot",de azt már nem tudom elképzelni,hogy hogy lehet őket beleszoktatni ebbe.
2011. dec. 17. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szobámban lakott egy egér a padló alatt,néha előjött megnézni,hogy vagyok, nagyon rafinált volt,a csapdát is kicselezte. Na ő rendszeresen a cserepes virágomba járt WC-be,mindig kikaparta a földet belőle.
2011. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én olyat hallottam, hogy egy befőttesüvegbe kell rakni egy kevés olyan forgácsot, amire wc-zett, mert a szag alapján oda fog mindig utána wc-zni. Mivel én ellene vagyon a terráriumban/ketrecben minden természetben kisállatok számára meg nem található dolgoknak, nem raktam be nekik ilyen befőttes üveget. Viszont az enyéim mindig ugyanabba a sarokba wc-znek, szóval nekem nem is kellett betanítani őket.
2011. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Táncoló egereket szerintem sehogy, ők menni se bírnak rendesen, nemhogy az ürítésüket ennyire tudják szabályozni :/ Meg hát az egerek eleve ilyen mindenhova pottyantós típusok...
2011. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!