Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacnak kell a...

A tengerimalacnak kell a ketrecébe mókuskerék? Mi kell még a ketrecbe?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, ugyanis nem fognak vele játszani. Vegyél neki egy kis házikót, azt szeretni fogja, esetleg még egy hintaágyat.
2009. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

forgács, meg kaja, vizecske, esetleg valami játék :)

meg persze a kerék :)

2009. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem is házat rakj neki de ne papirbol mert szét/el rágja,
2009. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
SZERETI A HINTAÁGYAT?
2009. máj. 18. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam szénából fonott házikó van az egyik ketrecben(ez imádják rágcsálni is)a másikban pedig fából készül ház(ezt is rágják),víz,kajás tálacska!volt kő amivel állítólag koptatják a fogukat,de ők nem használták(és felesleges anyagokat nem kell a szervezetükbe juttatni,úgyhogy ez állítólag hasztalan dolog is)én ajándékba kaptam decemberben és tegnap dobtam ki....:D
2009. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,imádja a hintaágyat.És olyan édesen tudnak "dögleni"benne,szétnyúlva.Csak csináld neki kényelmesre,hogy elférjen benne és ne süppedjen nagyon bele.Kb.csak olyan magasra rögzítsd,mint a malac magassága,mert ha duci,nehezebb neki ugrálni magasra.

Én úgy csináltam,hogy egy kispárnahuzatba tettem egy vastagabb anyagot,és úgy kötöttem fel a 4 sarkánál.

Lett egy ugyanolyan váltásnak,mert 3-4naponta ki kell mosnom,elkoszolódik.

Esténként máshol nem is hajlandó aludni,csak azon.

Házikót ne tegyél be neki,ha nem akarod,hogy félős malacod legyen.Sokkal bátrabb és szelídebb lesz,ha mindig lát.

A ketrecét pedig tedd 1méter magas asztalkára,mert szeret nézelődni,és félne is,ha mindig föléálltok és csak úgy látna.

2009. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok.Azt elfelejtettem írni,hogy a mókuskereket felejtsd el,nem szabad nekik.Lehet,hogy kíváncsiságból játszana vele,de nem nekik való,mert a tengerimalacoknak törékeny a gerincük,nem hajlik úgy,mint a hörcsögnek,mókusnak,tehát fájdalmai lennének,vagy el is pusztulhat rossz mozdulatok következtében.
2009. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HA bemersz neki rakni, akkor elmegyek hozzád és ellopom a malacot, mert ez nem vall felelős gazdira!!!
2010. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!