Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » MIlyen Állatot válasszak?

Ramsi2000 kérdése:

MIlyen Állatot válasszak?

Figyelt kérdés

Ki tud egy olyan állatot ami minden feltételnek megfelel?

Ne legyen büdi, ha kiengedem ne rágcsáljon össze mindent, és lehessen a kezemben tartani és ölelgetni.


2011. dec. 19. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ha jól megneveled akkor nyúl! de érteni kell hozzá...bár én egy öleb kis pici növésű kutyát választanék a mi betanítható..mert van 8 nyuszimmm <3
2011. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Taralyos Gőte, vagy Muslinca
2011. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi csak az a baj hogy a lakásban és kint nincs hely a kutyának, meg a lakást béreljük és nem tudom elvinni sétálni. És amúgy 12 vagyok és nem hiszem hogy tudnék vele foglalkozni. A szüleim se. Van más állat?
2011. dec. 19. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Tengeri malac. Ha redszeresen van tisztítva ahelye nem büdös.
2011. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hmm teknős XDDD
2011. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha neked oké, hogy elküldöd Svájcba...
2011. dec. 20. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Tengerimalacot nem ajánlom, több odafigyelés kell neki.
2012. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kismacska. ölelgetheted, játszhatsz vele, szorongathatod. az én cicámnak húzhatod a fülét, mindig dorombol. nem rágcsál mindent, ha jól megneveled, és egyáltalán nem büdös. az én cicámnak virágillata van, nem tudom mitől. néha lever egy-két szalvétát és szétcincálja, de nem borzalmas.


attól függ hol tartanád? kert, saját lakosztály, benn a házban?


tarthatnál egy kutyust. barátságosak, és mondjuk nem lehet a kezedben tartani de ölelgetheted. egy aranyos kisebb kutyát, beagle-t, bichon frisét akár fel is emelhetsz. nem ölebek, hanem ölelgetni való mackók.


ha kutyát szeretnél az újfundlandit javaslom! puha mint egy plüssmaci, és nagyon szelíd.


tarthatnál egy kismadarat is, pl. papagájt. ha megtanítod beszélni, nagyon jól szórakozhatsz vele.


egy japán táncoló egér vagy egy fehér egér jó ötlet lenne.


ha nem ódzkodz a csúszómászóktól, válassz kígyót. nekem van egy schleigel lándzsakígyóhoz hasonlító sárga kigyuszom, gyönyörű és kiengedheted. ha építek neki legóból házikót, tök jól elvan benne órákig. ha a válladon mászkál az nagyon jó dolog, van, amikor a fejeden is tekereg. és egyáltalán nem büdösek! könnyű eltartani őket és nem valószínű hogy összerágcsálná a berendezést.


de jól gondold meg hogy akarsz-e állatot!


ha van lehetőségetek nagyobb állatokat tartani, tarthatsz egy kiskecskét. aranyosak, puhák és ölelgetnivalók, csak vigyázz hogy pofán ne rúgjon.


lovad is lehetne ha tudsz lovagolni és szereted őket. ha találsz egy megfelelő bértartó helyet, lovardát, nagyon könnyen gondozhatod: a lovászok és te is gondozhatnád a lovat.


ha kicsi állatkát akarsz, akkor hörcsög, tengerimalac, degu. nagyon hűségesek és ragaszkodók, főleg a degu! olyan mint egy mini kutyus.

2013. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi :D

a macsekra én is gondoltam de anyu azt mondja összekarmol mindent. erre én azt mondtam ha van kaparófája akkor nem meg ráadásul anya azt mondja 2 naponta kéne takarítani. Beszereztünk egy "törpe" nyulat de már nagyon megnőtt és nem hiszem, hogy törpe!

2013. febr. 8. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!