Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés

anyumék megengedték h újra legyen vmi kisállatom

van 4 terráriumom,akváriumom :

-50x25x30-as

-90x35x30-as

-30x21x15-ös

-75x31x34-es ez elöl tolóajtós(az összes hossz,mélység,magasságban értetendő)

3 ketrec:

-60x30x60-as

-58x37x32-es

-100x50x40-es

(az összes hossz,mélység,magasságban értetendő)

szerintetek milyen állatot tartsak?


2011. dec. 2. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:

A 100x50-esbe már bármilyen kisállat tartható :)

Szóval kedvedre válogathatsz.

Ha rendszeresen kiengeded szaladgálni, akkor nyuszi is lehet :) - ők egyébként szobatiszták lesznek.

2011. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem tartsál törpe hörcsögöt, nekem is van ,és nagyon aranyosak, és nem is igényelnek sok gondoskodást.
2011. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A nyuszik nagyon aranyosak! Nekem amúgy dzsungáriai törpehörcsögöm van, és nagyon szelídek, persze azért, mert amikor megkaptam őket, sokszor kivettem a terráriumból. Sajnos csak 2 évig élnek, de nagyon barátságosak, ha minden nap foglalkozol vele egy kicsit.


:)

2011. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyuszi, vagy törpehöri.A nyuszit is egyszerű tartani de a törpehörit is.Elég 2hetente cserélni az almot, de a nyusziknál (ha fiú) akkor érdemes minden nap kitakarítani, mert kicsit szagos lesz.Ja és a lány nyuszit ajánlom.;))Am keresgess nyuszi/törpehöri tartással kapcsolatos oldalakat.;)


pl: ~ [link]


~ [link]

2011. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tartsál egy szíriai aranyhörit a legnagyobb méretű ketrecben. A ketrecet szépen rendezd be neki, legyen benne több féle játék meg házikó, etető tálka...stb.
2011. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem szakállas agámát, tudom hogy kismlősökbe írtad, de az egy akkora királyság, szerintem annál aranyosabb állatot nem láttam.
2011. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
melyikbe lehet szakállasat? am eredetileg az egyéb kérdésekhez akartam írni...:)
2011. dec. 5. 14:39
 8/9 A kérdező kommentje:
le akartam égetni... csak akkor mindenki avval jönne h jajj te kis állatvédő..meghogy mivan korcs kutyátokiais a menhelyről hozázok??!! meg ilyenek.. ja meg ideglenesen van nálunk 2 tengerimalac kölyök akiket egy kartondobozban találtunk a ház előtt 8 napja...(akkor kb olyan 2 naposak lehettek) most én és anyum felváltva(2-2 óránként) felkelünk és etejük őket..(azaz nappal anyum én meg este meg éjjszaka...)
2011. dec. 5. 14:44
 9/9 A kérdező kommentje:
ezzel is csesztetnek...
2011. dec. 5. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!