Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csinált már ilyet a hörcsögötök?

Csinált már ilyet a hörcsögötök?

Figyelt kérdés
Ma adtam neki trappista sajtot, (igaz most először, mert olvastam hogy sokan adnak neki és szeretik) és bevitte a házába evett kicsit belőle utána meg amit nem evett meg kihozta és belerakta a kajástálkájába. :D Igaz, nem először fordult elő, csak más kajával amit adtam neki. De általában a házában szokta elraktározni, nem tudom most miért hozhatta ki. Lehet nem ízlett neki. :d
2011. dec. 21. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt már hasonló,de sajna az én hörcsögeim már nem élnek.Lehet hogy nem ízlett neki,vagy már tele volt a pofazacskója
2011. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, hogy nem ízlett neki, de aranyos olyan volt később kijött érte aztán megette. =D
2011. dec. 22. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy csinálnak ilyet! Biztos, hogy ízlett neki! Attól ne félj, hogy nem! Alapban ilyenek a hörik, hogy akár több helyen is raktároznak kaját. Az én egyik hörim pl. a csőrendszerben alszik és ő azt szokta csinálni, ha megéhezik, lemegy enni, meg van még egy sarok ahova lent elhelyez kaját, van még az, ahol a tányérja van (ezt használja szortírozásra, hogy ami tetszik neki azt kiveszi), és akkor amit nagyon szeret azt pedig beteszi a pofazacskójába és viszi magával a csőbe, hogy ha épp nincs kedve lejönni, rögtön ott van mellette aztán és falatozik. :)
2011. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Meg azt szokta csinálni, minden nap ez van. Hogy amikor felébred: ez pontban olyan este 6 óra körül van, akkor bemegy a kisházba, mert ott mosakodik meg, kb. fél órán keresztül ott megmosakodik, majd lemegy mókuskerekezni és reggelig meg se áll. :) Tehát az én egyik hörim a kisházat arra használja, hogy ott készül el az esti játszásra! És a csőrendszert használja alvóhelyéül.
2011. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!