Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörénnyel kapcsolatban?

Vadászgörénnyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van 1 8 éves görim,5 éve van velünk,eddig nem volt vele semmi gond,DE kb.fél éve nem jár be az alomba elvégezni a dolgát! Miért csinálja ezt?

A lakásban több alom is van,minden nap friss,eddig soha nem csinált az almon kívülre! Egész nap szabadon van a lakásban,csak éjszakára van berakva a ketrecbe,de reggel amikor megyek,hogy kiengedjem,4-5 csomag vár,az alom meg üres,és a pisiben ázik!

Tud valaki segíteni?


2011. dec. 22. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ha már 18 éves akkor már lehet hogy az öregkora miatt van,nem tudom.
2011. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el még egyszer, egy darab 8 éves göriről van szó! Egyébként kinn sem jár az alomra?
2011. dec. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen,1 db.8 éves göri!

kint sem megy bele,hacsak nem veszem észre,és belerakom!

2011. dec. 23. 06:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Váó,szép kor,vigyázz rá nagyon!Mivel már 8 éves, ezért valószínűleg már nem bír bemászni az alomtálba, ezért mellé csinál.Vágd le az alomtál oldalát,hogy könnyebben tudjon bemászni,de ezzel már nem tudsz túl sok mindent csinálni,el kell fogadd, hogy már idős:/
2011. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam,de az összes többi almos tálca kb.2cm.magas,és azokba sem megy bele!
2011. dec. 25. 15:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,és nagyon aktív,még mindig le-fel ugrál a kanapén!
2011. dec. 25. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél az alomtál köré és a ketrecbe rongyokat úgy h ne tudja elvinni onnan és próbál meg hátha úgy rászokik,vagy térj rá a kutyapelusra:/
2011. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már azt is próbáltam,de simán rápisil a rongyra,még a kutya pelus maradt,hátha az bejön!

Köszi

2011. dec. 27. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!