Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez igaz a tengerimalaccal...

Ez igaz a tengerimalaccal kapcsolatban vagy nem? :S

Figyelt kérdés

Igaz hogy ha sokat eszik sokszor akkor megvan annak az esélye hogy szétreped a pocija és a hasa?:S


Mert az enyém imád enni (nem tömöm...) de nagyon féltem őt :(


2011. okt. 1. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem...én hétvégére mindegyik hazamegyek ilyenkor igaz hogy csak egy nap van egyedül de általában a biztonság kedvéért 3 napi kaját adok neki, és asárnap estére mikor visszaérek semmi sincs....de még él pedig 7 éves....
2011. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy annyira degeszre enné magát. szerintem érzi ő is hogy ha tele van, vagy nem éhes. és olyankor nem eszik. az én malacaim is imádnak enni, de nem teszik folyamatosan. néha pihennek is :)
2011. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Persze, téged meg elvisz a rézf*szű bagoly, ha hülyeségeket kérdezel.

Hát gondolod, hogy hányna (ha tud), vagy nem érezné, hogy feszülnek a belső szervei, csakazértis zabálna? A természetben szerinted mit csinál ott a növőénydús esőerdő közepén?

Nem szabad túletetni, ez tény, de egyszerűen csak azért, mert nem egészséges, elhízik tőle.


U.i.: a poci és a has az ugyanaz.

2011. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogy ez mennyire igaz, bár így jobban belegondolva hülyeség, de mostanában kezdtem el az enyémeket diétáztatni mert olvastam, hogy nem szabad elhízniuk, veszélyes lehet az egészségükre.

Nap közbe csak széna van bent nekik (amúgy is ez az alap táplálékuk) éjszakára kapnak tápot. Ja napközbe még kapnak zöldséget gyümölcsöt.


20N

2011. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az enyémek akkora fej salátákat tüntetett el, hogy csak csodálkoztam hova fér bele de sok-sok évig éltek. Ez kamu :)
2011. okt. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mus musculus ***** válasza:
Nem hiszem, az enyém is ilyen és már 2 éve velünk van.
2011. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig széna és víz legyen előtte és naponta kétszer adjál nekik zöldséget és gyümölcsöt. Megfelelő tengerimalac tápból naponta-két naponta kell nekik adni. Nem egyáltalán nem igaz, hogy szétreped a hasa.

Kedves egyik válaszoló!

A tengerimalacoknak tilos salátát adni, mert ez a növény gyűjti össze a legtöbb méreganyagot amibe mi nem de egy tengerimalac azonnal belehalhat, ha olyan növényt kap. Csak és kizárólag bio salátát lehet nekik adni.

2011. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz!:)

Az viszont tény,hogy a malacok imádják a pocijukat!:D

Elég odafigyeléssel megakadályozhatjuk,hogy a malackánk elhízzon.:)

2011. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!