Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A deguknak bajuk lehet a...

A deguknak bajuk lehet a kukoricapehelytől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van két degum (tegnap újítottam be őket :)), egyelőre kicsit félnek tőlem, de azt vettem észre, hogy a kukoricapehelyért bármit megtennének, ezért egyfajta "jutalomfalatként" használom jelenleg. A kérdés az, hogy ez jót tesz -e nekik. Természetesen nem nagy mennyiségben kapnak, naponta pár szemről van szó. A kukoricapehely alatt az egyszerű, minden boltban kapható, "Corn Flakes" néven futó termékre gondolok, amit eredetileg ugye nem ezeknek az állatkáknak találtak ki. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 22. 16:01
 1/2 anonim válasza:

szia!

hát nem tudom, mi a Zizi nevű cukorkát adtuk a degunak jutalomfalatkaként...attol semmi baja nem volt, imádta, de lehet kapni ilyen speckó kis falatkákat, volt joghurtos meg minden féle. :D meg ilyen mézzel összeragaszott magvak is vannak, olyasmi, mint amit a madaraknak adnak...

de pl uborkát sose adj neki, és egyéb túl vizes zöldségeket, gyümiket, mert nagyon felfújódik tőlük!! :)

sok szerencsét ;)

2011. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Arra figyelj, hogy sok édeset ne adjál nekik, mert cukorbetegségre hajlamosak. Nálam a szárított cékla vált be az egyiknél, a másiknál ilyen extrudált kukorica szem, vagy mi. :D Felfújt, kiszárított kukorica, azt nagyon imádja. :)
2012. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!