Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor ivarérett egy nőstény...

Mikor ivarérett egy nőstény dzsungi?

Figyelt kérdés
Változik valami az ivarérettség elérésével?
2009. máj. 20. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hetes korukban ivarérettek
2009. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi. És mikor lehet először pároztatni?
2009. máj. 20. 21:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem akarok kölyköket,csak kiváncsi vagyok:)
2009. máj. 20. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:
összerakhatod egyből egy másik neművel nem fogják bántani egymást!
2009. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
első voltam
2009. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: ez nem éppen igaz. ha kezdettől fogva nincsenek együtt akkor igenis bántani fogják egymást. nekem többször volt ilyen. először azt hittük,hogy pont ők most nem illettek össze, de mikor a következő párnál is így volt, és ismerőseimnek is problémájuk volt ezzel, kiderült,hogy bizony nem lehet őket összerakni,mert nagyon csúnyán egymásnak esnek.
2009. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mondjuk hogyha csak egyszer teszek hozzá hímet a kicsik miatt, akkor mi lesz? És utána kivesszük és megy haza?
2009. máj. 23. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:
nem úgy megy az, mint a kutyáknál pl hogy szerzel egy kant meg egy szukát és kész.. egymásnak fognak esni.. és bizony ez csúnya sebekkel és fertőzésekkel is járhat!
2009. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Micsoda hülyeségek vannak itt. :)

Dzsungikat tenyésztek.

6 hetesen lesznek a lányok ivarérettek, de 3 hónapig várni kell a tenyésztésükkel, mert addig belehalhatnak a szülésbe.

Nyugodtan tarthatod a hímet és a nőstényt külön, és rakhatod őket akkor össze amikor piciket szeretnél. :)

Csak! Úgy csináld ezt, hogy este, egy semleges helyen egymás mellé rakod őket, pár pillanat múlva megtudod, hogy a lány befogadóképes-e. Ha az, akkor megy minden ahogy mennie kell. Ha nem az, akkor berregő hanggal mutatja ki a nemakarását.Ha így van, és nem jön össze, ne erőltesd, rakd őket vissza a helyükre, és köv. este próbálkozz újra. Amúgy ide mindent leírtam: www.dzsungik.eoldal.hu

2009. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És amit a 4. válaszoló írt: ez azért van, mert minden hiedelemmel ellentétben a dzsungáriai törpehörcsögök NEM társas lények. Azaz a vadonban is egyedül élnek, csak a párzási időszakban vannak együtt.
2009. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!