Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » NAGY SEGITSEG KELL NEKEM. Van...

Provokativ88 kérdése:

NAGY SEGITSEG KELL NEKEM. Van bent 2kan csivavam meg1 nőstény. A két fiú mar ivarérett lett es elkezdtek jelölgetni lakásba. Mit tegyek hogy nevizeljenek le mindent? Letszi okos választ szeretnek és nem szemrehányós léhülyézőset.

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Basszus, de kár, hogy négykor találkozóm van lent a kutyákkal. Ha feljöttem válaszolok, de biztos leírják majd a problémát.

Kezdetnek: Ha jelölget a lakásban akkor Ő a falkavezér. Magyarán a falkavezéri posztodat kell megerősíteni és ezzel egyhuzamban többször levinni, hogy szokja oda kell pisilni. Mennyit van lent naponta? Egyébként remélem a szuka kutyus ivartalanítva van.

Na sietek.

2010. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gyere varlak, lattom te is kutya bolond vagy mint en :) nincs miert ??
2010. nov. 30. 15:59
 3/12 A kérdező kommentje:
csaladi hazban lakunk szoval majdnem 4orankent vannak kiengedve rohangalni....de mar hideg van fazik a segguk es 2perc utan mar beakarnak jonni.... kerlek segits mert ha igy folytassak mennek ki az ólba :(
2010. nov. 30. 16:12
 4/12 anonim ***** válasza:
IVARTALANÍTÁS!!!!
2010. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: Szóval mint már említettem falkavezérségi gondok vannak. Azt ajánlom, hogy olvasd el ezt [link] és alkalmazd. Nagyon jó, hatásos. És az egész családnak ezt kell követnie. Mindenkinek a kutyák felett kell állniuk.

Ivartalanításról mit gondolsz? Ha a kanokat ivartalanítod nem lesznek ilyen problémák. Kevésbé dominánsak és nem jelölgetnek.

2010. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
megmondom oszinten en ahoz folyamadnak legutoljara de elolvasom azt amit kuldtel.es hameg lenne mas tancasod szivesen meghallgatlak,eddig meg koszonom :)
2010. nov. 30. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:

mi a gond az ivartalanítással?

A kérdésedből ítélve kezdő kutyás vagy, ráadásul rögtön 3 egykorú kutyával (számomra ez felelőtlenség de gondolom nem vagy kíváncsi a véleményemre)

Legalább egy kant és a szukát, az ivartalanítással megszűnnek a szagok, a kanok nem fognak rivalizálni, nem hajtja majd őket az ösztön a szukáért és a hatalomért.

És sokkal kezelhetőbbek lesznek, minden téren, könnyebben áttudod venni a falkavezért szerepét ami 3 kutya esetében életbevágó, ha nem akarod pokollá tenni az életeteket (emberét és kutyáért egyaránt)

2010. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igazad van...csak ahogy minden gazdi felti kutyusat ilyentol... tegnap voltunk dokinal megkerdeztem es azt mondta 50-50% h segitt es meg kutya szemelyisege is megvaltozhat.... masik meg ök tenyeszkutyak csivavakat tenyesztunk papirral ugyh ez masik gond...
2010. dec. 1. 10:22
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el a cikkeket, nézd meg a filmet, ha tanácstalan vagy hívd házhoz az itt található szakértőt!

2010. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nezem cizar milant kar h nem lakik kozelebb :) koszi amugy
2010. dec. 1. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!