Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik törpehörcsög név...

Melyik törpehörcsög név tetszik jobban? Vagy te mit ajánlasz?

Figyelt kérdés

Nekem lesz holnap hörim :D

És nektek melyik név tetszik jobban az Alvin vagy a Bubby?

Mert fiú höri lesz!Egyébként valami Spanyolos nevet szerettem/szeretnék neki adni,de nem jut eszembe semmi!Van ötletetek?Nekem egyébként az Alvin jobban tetszik,de mint már mondtam valami spanyolosat is szívesen adnék neki!



Off:(lényegtelen dolog) egyébként úgy akartam kérdezni,hogy Nektek melyik törpehörcsög név tetszik jobban?Vagy ti mit ajánlotok ami spanyolos? de az oldal ezt írta ki:A gyakorikerdesek.hu nem csevegős oldal, ne kérdezz egyes vagy többesszám második személyben! Ha olyan a problémád, fogalmazd meg egyes szám első személyben, ha pedig általánosságban szeretnél tudni valamit, általánosságban kérdezz! Ha csak ebben a formában tudod megkérdezni, amit szeretnél, akkor ne írd ki kérdésed, mert ez inkább egy fórumoldalra passzol, nem ide!

(de ez nem fontos,csak leírtam :)


2009. máj. 21. 16:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bubi/Buborék csak elírtam !Bocsi
2009. máj. 21. 16:21
 2/13 anonim ***** válasza:
Így hirtelen a Dzsordzsó vagy a Dzsigolló jutott eszembe XD, vagy Ricky az elfogadható
2009. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem a Carlos aranyos lenne:) vagy a Santiago:D
2009. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem (bocsi)de eddig az Alvin tetszik a legjobban!

2009. máj. 21. 16:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Santos:)
2009. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
armando, julio, pablo, xavier:D:D
2009. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A pablo is tetszik és köszi a válaszokat :D
2009. máj. 21. 17:33
 8/13 anonim ***** válasza:
végül mi lett?
2009. máj. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Alvin :)
2009. máj. 22. 20:04
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem az Alvin és a mókusok jut róla eszembe :D de aranyos lehet.. az enyémnek is találékony neve van: Hörcsi.. :D
2009. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!