Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális, hogy a törpehörcsögö...

Normális, hogy a törpehörcsögöm horkol, szuszog?

Figyelt kérdés

Nem tudtam mi lehet az a hang.. először azt hittem valami óra ketyeg.. közelebb mentem az terráriumhoz és akkor hallottam, h a hörim adja a hangot ... annyira megijedtem azt hittem valami baja van.. elkezdtem bökködni, h keljen fel :$ persze felkelt, de nehezen mert elég mélyen aludt... nem minden alakalommal csinálja csak néha..

megfázni 100% h nem fázott meg, mert ink. nem is szellőztetek naponta csak nehogy baja legyen.. ha mégis kinyitom az ablakot arrébb teszem a terráriumot és lefedem a tetejét...


csak szuszog ugye? nincs baja? :((



2012. jan. 2. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak álmodhatott vagy ilyesmi. Nekem egyszer volt olyan, hogy néztem, nagyon mélyen alszik, és megböködtem. Elég sokára kelt fel, teljesen beijedtem... De csak mélyen aludhatott, mert még most is él:)Az enyém horkolni, szuszogni nem szuszogott. De nem hiszem, hogy ettől baja lenne. Emberek is szoktak szuszogni.
2012. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem jelenleg 8 hörcsögöm van és én is szoktam tapasztalni ilyet. Ez szerintem normális dolog. Meg mikor melyik tüsszög, mindig van valami. :)) Néha hangokat is adnak ki.
2012. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!