Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy tengerimalacnak milyen...

Egy tengerimalacnak milyen nagy ketrec kell? éjszaka lehet tőle aludni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

először is tengerimalacot NEM tartunk egyedül.. ezért inkább azt kérdezd hogy 2-nek mekkora kell...100x50-es a minimum

a gemon.hu-n nagyon sok infót találsz

2012. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
éjszaka aktivabb motoszkál és a szopokás itato a leghangosabb.....
2012. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem két tengerimalacom és egy afrikai fehérhasú sünim van a hálószobában és jól alszom mellettük. A süni motoszkálására sem kezdenek hangoskodni a malackáim. Persze ehhez az is kellett, hogy megtanulják, hogy minden nap ugyan akkor kapnak kaját és egy bizonyos hanghoz kötöttem nekik. (etetőtálak összekoccintása) így tudják mikor van kaja nem követelőznek máskor.

Egy malacot valóban nem szabad tartani. Legyen vagy több lány Vagy több fiú Vagy ivartalanított fiúcska lánnyal. Két malackának legalább 100*50 ketrec kell.

2012. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez egy nagy f*szság!!!!!!!!!! Nekem is volt tengerimalacom és totálisan csendbe volt adig még fel nem keltünk!!!Utánna kérte a kaját és vinynogott de aluudni addig hagy amég csak akarod :)
2012. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!