Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik éri meg jobban? (...

Melyik éri meg jobban? ( tengerimalac )

Figyelt kérdés
Az, hogyha ivartalanítom a fiú malacom és a lány tengerimalacokhoz beteszem vagy, ha veszek egy fiú malacot?
2012. jan. 3. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem két fiú malackám van. Szóval ez is egy jó megoldás. De ha igazán biztosra akarsz menni, hogy jól kijöjjenek akkor az ivartalanított fiúcska mellé érdemes lányt választani. Az ivartalanítás után még várni kell egy kicsit mire lány mellé rakhatod. Amúgy a fiúcska rendet fog tenni a lányok között ha esetleg ők nehezebben jönnének ki egymással. De vigyázz mert ivartalanított fiú mellé másik fiú így már nem kerülhet mert sok lesz a verekedés!!
2012. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A vilagon a legjobb ha ivartalintott fiuval tartasz lany malacot:) barmikor vehetsz melle meg egy lanyt,nincsenek vitak,verekedesek csak csaladias hangulat:)
2012. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen malackáid vannak?:)
2012. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindegyik perui!! *.*

Tenyésztőnél vettünk először egy lány malackát, majd váratlanul megellett. Két kicsi malacka lett pluszba!! :DD

2012. febr. 3. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Fontos tisztázni, hogy egy tenyésztőtől soha nem kapnál vemhes malackát (akkor se ha kéred) szóval te egy szaporító áldozata lettél.

(első válaszoló voltam)

2012. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt szerettem volna neked írni. Meg tudnád írni (akár privátban is) a "tenyésztő" elérhetőségeit? Kaptál bármilyen papírt a malacokról? Ha szeretnél több malackát otthonra, írj egy privát üzenetet, mert nekem éppen van olyan, ami biztos vagyok, hogy tetszene neked. Ajándékba adom, nem kérek érte semmit!
2012. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!