Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kezdő vagyok van pár kérdésem...

Kezdő vagyok van pár kérdésem a tengerimalac társas lény? éjszaka fel tud kelteni? Nem baj ha egyedül hagyom (őket)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tartottam már egyedül is tengerimalacot,ő szelídebb volt,mint mikor 2 volt/van.Viszont akkor még gyerek voltam,és sokat foglalkoztam vele,legalább 5 órahosszát kivetem és játszottunk.Mostmár 2-t tartok,ne unatkozzanak,ha nem vagyok itthon.Amikor a szobámban tartottam,sűrűn felkeltem éjszaka a mocorgásukra,meg halkan csérogtak is :)
2012. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A malacok társas lények, de arra figyelj, hogy azonos neműeket tarts együtt, (vagy ivartalanított fiút lehet lánnyal,) mert különben a folytonos vemhesség miatt a lány nem fogja sokáig bírni. Ha van társa, akkor magukra lehet hagyni őket. Nálam csendben vannak éjszaka, néha hallok kis mocorgást, simán alszok tőlük. Az egyik szokott csak zörögni az itatóval, ő "mélytorok" technikával használja, pedig megtanulhatta volna az idősebbtől, hogy kell szépen inni belőle.
2012. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2012. jan. 3. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
a gemon.hu-n sokat tudsz róluk olvasni:)
2012. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!