Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, nincs elég időm a...

Mit tegyek, nincs elég időm a tengerimalacomra?

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedik hogy vegyek neki párt,de nincs időm hogy foglalkozzak vele.Mit tegyek?

Ő lenne az:

[link]


2012. jan. 5. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
egyszerű, ha nincs időd, ajándékozd valaki olyannak, akinek lesz rá ideje.
2012. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De nagyon ragaszkodik hozzám.

Amugy is nincs szívem megvállni tőle.

2012. jan. 5. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De hogy nincs? Én mikor tanulok pl kiveszem és közben vagy körülöttem szaladgál vagy, az ölembe veszem és simizem....a kajaáltatása és a helycseréje pedig csak pár perc annyit bizti lehet szorítani.....
2012. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De nem az,hanem folyton sír mert nem simogatom csak keveset.Szinte semmire sincs időm.

pl:

Hazajövök a suliból,tanulok,rohanok táncra,utánna megyek angol órára stb.

2012. jan. 5. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy ha átkerül valaki olyanhoz, akinek lesz rá ideje, akkor nem fog sírni utánad. Ha ennyire nem tudod az életeddel összeegyeztetni, akkor inkább add oda valakinek! Azt is lehet, hgoy valami ismerősnek, és akkor meg is látogathatod néha...
2012. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A tengerimalacnak egyik ember olyan mint a másik, ha valaki foglalkozik vele nem fog egy percig sem hiányolni téged. Alapvető: HA NINCS RÁ IDŐD, NE TARTS ÁLLATOT!
2012. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eleve kínzás az neki, hogy nincs mellette egy másik malac. Társas lény, a természetben csoportosan él. Akit igazán szeretünk, el tudjuk engedni, plusz, akinek nincs ideje, ne vegyen állatot!
2012. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:(
2012. jan. 5. 15:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Na jó lemondok róla
2012. jan. 5. 15:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan napjaim,amikor kevesebb idom van a malacokra,de ha hulla faradt is vagyok,kiveszem oket kicsit! Szerintem te is meg tudnad oldani,ha igazan akarnad! Miert nem engednek a szuleid meg egy malacot? Mekkora ketrecben lakik? Az uizas lehet annak is a kovetmezmenye h nem szoktattad rendszerhez az etetesben!
2012. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!