Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egeret lehet ivartalanítani?

Egeret lehet ivartalanítani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, igen.
2012. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és hol lehetne utánaérdeklődni? meg mennyibe kerül? egyébként házi egér
2012. jan. 5. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy állatorvost, az biztos segít :)
2012. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 5. 15:46
 5/11 Platypus ***** válasza:
100%
Lehet, de veszélyes. Egy alig 30 grammos állatról van szó, ilyen kis testtömeg mellett kockázatos az altatás. Van rá esély, hogy az egér nem ébredne fel soha többé.
2012. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem. hát azért utánaérdeklődök, majd meglátjuk, mit ajánlanak.
2012. jan. 5. 15:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ha ivartalaníttatom, akkor a szaga is kisebb lesz nem? NEM ezért szeretném igazából, csak kérdezem.
2012. jan. 5. 15:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Múlt héten volt az egyik ismeretterjesztő csatornán egy daganatos kisegér. Nem is a daganat miatt féltette őt az orvos, hanem az altatás és a vérveszteség miatt. Szerencsére túlélte :)
2012. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Platypus ***** válasza:

A kan egér szagán csökkentene valamennyit, de teljesen sosem múlik el a jellegzetes egérszag. Ez a házi egérhez jár, nem lehet vele mit kezdeni. A csutkaalom napi takarítás mellett nagyjából eltünteti.

A sokcsecsű egérnek például már nincs ilyen szaga.

2012. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 AmneZia ***** válasza:

Annak idején nőstény csuklyás patkányt vittem ivartalaníttatni, néztek rám nagyon furán (állatorvosi egyetemen), de megpróbálták. Aztán sűrű bocsánatkérések közt mondták, hogy kinyitották a pociját, de olyan közel voltak egymáshoz a szervei, hogy nem volt az a pici szike meg az a biztos kéz, ami ne vágott volna át még 1-2 más szervet is. Így hát érdemi műtét nélkül visszazárták.


Namost hogy hímnél ez hogy megy, ha megy, azt nem tudom.

2012. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!