Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan csinálhatnék valami...

Hogyan csinálhatnék valami kis csőrendszert a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Tehát ilyen csőrendszert szeretnék neki csinálni, amibe tud mászkálni. Hogyan csináljak ilyet, illetve miből? Mert ugyebár a nyuszik rengeteg mindent elrágnak...
2012. jan. 7. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Csőrendszert? Á ne mert beszorul. De én egyszer kiraktam haverom kertjébe, ott volt egy szekrény, és felugrott a felső polcra. Meg nálunk is a szobában a mosógép tetejére, szeretnek magasból lesni, ha tudsz valami olyan szekrényt, vagy lépcsőt építs neki, amin magasra fel tud menni, de le is tud jönni.
2012. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem valami 10 centi átmérőjűre gondoltam :)

Olyanra, ahol van egy főcső, onnan jön ki oldalra több cső, aminek a végén ki tud jönni. Beszorulni nem tudna szerintem.

2012. jan. 7. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én PVC csőből csinálnám.Szerelvény boltokba nézz körül, nem tudom van-e olyan átmérőjű ami megfelel a nyuszinak.

Ez attól függ mekkora nyuszid van.

2012. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha egy kartondobozt kivágsz neki két nyílással, azzal is elvan
2012. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!