Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy lógófülű törpenyulam...

Van egy lógófülű törpenyulam és néha rájön az 5 perc és összevissza ugrál forog meg nagyon gyorsan rohangászik. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is volt nyulunk, az apukám tenyésztette öket régen.

A nyuszik akkor csinálnak ilyen vicces figurákat, ha nagyon jól érzik magukat. Nekem mindig volt kedvenc nyuszim akit kivettem az ólból amikor apukám pucolta öket(heti háromszor, mert szeretik a friss szénát) de volt hogy a tesóit is kiengedtem a kertbe, akkor az egész család kiült nézegetni a boldog nyuszikat és jókat nevettünk rajtuk.

A nyuszikat is lehet tanitani mondjuk szobatisztaságra amig kicsi vagy fiatal és akkor a lakásban is úgy tud mászkálni mint egy cica.

Én közben allergiás lettem a nyuszira és a cicára is ugyhogy sajnos le kellett mondani róluk.

Ari lehet a nyuszid és biztosan jól tartod, ha ilyen vidám!!!!

Szép élete lesz nálad, ha betartod, hogy mit ehet és a tisztaságra odafigyelsz!

Sok sikert és boldogságos nyuszis éveket!!!!

2009. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Azért csinálja, mert boldog. Nem kell aggódnod. Az én nyuszim is ezt csinálta, amikor kivittük a kertbe.
2009. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ja az elözöhöz annyit még, hogy: sétáltatni pórázon lehet.

Érdemes állatorvost megkérdezni, hogy milyen védöoltásokat ajánl.

(300 nyulunk pusztult el egyszer a miximatozisban amit fertözött szunyog terjeszt.Dijnyertes anya és apanyulunk meg a rengeteg kis aranyos fekete-fehér lepketarka nyuszink pusztult el úgy hogy akkoriban még nem volt rá gyógymód...)

2009. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elfogom vinni orvoshoz, mert úgy is le kell vágni a körmeiből.

2009. máj. 25. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlenül binky (vagyis a boldogság jele a nyulaknál), lehet ez ijedt rohangászás is. Ha toppant a lábaival, 'dudál', vagy esetéeg valami szokatlan hangra, mozdulatra kezd bele, akkor inkább fél, mint boldog.
2009. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fél, mert én itt ülök a gépnél, meg se moccanok. Ő meg itt rohangászik ugrándozik össze vissza.
2009. máj. 27. 10:06
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is pontosan ezeket csinálja. Ez azt jelenti, hogy nagyon jól érzi magát.
2009. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja, vagy a bezártság után jól esik neki egy kis mozgás...
2010. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!