Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jövedelem kiegészítés céljából...

Jövedelem kiegészítés céljából van értelme nyuszit tartani? Melyiket? Mennyibe kerül az elindulás legolcsóbban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
a nyúlban nincs pénz pár hónapja nagyfaterom is kipróbálta és csak bukott de a kecske bejött neki:)
2009. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Házinyulat egyáltalán nincs értelme tartani jövedelemkiegészítés céljából. Két éve a nagyimék is kipróbálták és pár száz forintot kaptak egyért és rengeteg baj volt velük. Szerintem ha nagyon akarsz, akkor inkább törpenyulat tarts, az kevesebbet eszik, aranyosabb és drágábban tudod eladni. De csak is akkor, ha megfelelően tudod őket gondozni. Ajánlom, hogy olvass el egy nyúltartással kapcsolatos könyvet, vagy keress rá az interneten.
2009. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a nyulat. De ha mégis a nyulaknál maradnál, akkor törpenyúl.

A törpehörcsög tenyésztés szerintem több pénzt hozhat, mint a nyúl.

Lehet, hogy a törpehörcsög olcsóbb állat, de többen vesznek azt, mint egy drágább nyulat.

2009. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hörcsögből is túlkínálat van. Énis úgy kaptam,hogy ha nem hozom el megy az állakereskedésbe. Mert túl sokan szaporítják őket. Az sem éri meg sztem.
2009. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!