Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a nyulam! Lemardt a...

Fityuka kérdése:

Beteg a nyulam! Lemardt a többitöl. élhet így? Vagy talán befertőzi a többit is?

Figyelt kérdés
3 anyátol vannak összezárva az ólban a nyulak,már majdnem 3 hónaposak.tisztán vannak tartva,minden nap friss szalma van alattuk.önitatóval.21-en vannak,de bőven elég a helyük.hereszéna állandóan van elöttük,magam keverek szemessen kukoricát,árpát,zabot,napraforgót,pici szóját,és veszek gyári takarmányt bele.kapnak sárgarépát,néha almát magja nélkül.mégis 1 nem igazán fejlödik.sovány és kócos
2012. jan. 9. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem értek a nyulakhoz de azt tudom hogy ki kell venni a beteget közülük. ez akármelyik állatnál igy van.
2012. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


itt egy csomo betegség van ami a tiédre hasonlit az a TBC. ott kielégitö étvágy mellett irja a gubancos szört és soványságot.

de nem vagyok orvos.

2012. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!

ismerem ezt az oldalt.átnéztem én is,és megegyezik a véleményünk,csak reménykedtem,hogy más a gond és megmenthető.

remélem a többi nem kapja meg

2012. jan. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!