Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb? (többi lent)

Melyik a jobb? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek tengeri malacom legyen vagy patkányom?
2012. jan. 12. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Tengerimalac
2012. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Patkány. Szerintem aranyosabb és jobban néz ki és nagyon okos.
2012. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 12. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Mind a kettőm van. Háát, hogy melyiket ajánlanám, azt nem tudom. A tengerimalac megvan társ nélkül és nem is vadul el ha nem tudsz vele annyit foglalkozni. Viszont többet eszik, mint a patkány.

A patkánynak meg lehet, hogy idővel kell egy társ, az enyémnek van, mivel azt hallottam nem igen örülnek, ha nincs mellettük még valaki. De azok sem olyan vadak ha nem tudsz velük foglalkozni.. Bár ez függ egy-egy példánytól..

2012. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó köszi, nekem nagyon tetszenek a patkányok(a társ az nem gond) azért mert okos de a tengeri malac olyan cuki :)
2012. jan. 12. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Javítanám a felettem válaszolót!!

A tengerimalac nagyon nagyon fajtárs igényes állatkák minden esetben szüksége van legalább egy társra. Azonos nemű vagy ivartalanított fiú mellé lány malackát kell tartani. Két malacnak legalább 100*50 ketrec kell és folyamatosan széna és víz kell legyen előtte. Nagyon aranyos, házi kedvencek én csak ajánlani tudom őket, nekem is van kettő.

A patkányokhoz nem értek, de beszéltem már állatmenhellyel róluk nekik is ajánlott a társ és nagyon aktív, ravasz és szeretetéhes házi kedvencek. Mellettük nem lehet unatkozni..

2012. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tenyésztő mondta, hogy társ nélkül is tökéletesen megvannak. :) 4 és fél éve van meg az enyém és semmi baja. Ha kell tud hiperaktív is lenni :).
2012. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt mind2, nálam a Patkány nyert az esze meg az aranyos pofija miatt =) :)
2012. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. jan. 13. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:
HÖRCSÖG!!
2012. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!