Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kortól? Hány hetes...

Milyen kortól? Hány hetes kortól lehet a kisnyulakat megfogni/megsimogatni? Úgy értem úgy, hogy az anyanyulat nem zavarja.

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hetes kor után megfoghaghatod, akkor már biztos nem szorja szét a kisnyulakat. Igaz, én már rögtön 1 nap megfogtam, mert kint volt és nem akartam, hogy meghaljon. /Fészken kivül volt és a beteonon/ De vigyázz! mert nagyon kis törékenyek!
2012. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy 7-10 napon nyílik ki a szeműk/fülük. Kb. 2 hetes-1hónapos-2 hónapos korukban már nagyon aranyosak :DD
2012. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekünk most egy maradt életben, mert 2 kisnyuszi melső 1 pedig hátsó lábak nélkül született. :S Viszont most az az egy ami életben maradt már 2 és fél hetes és ma jött ki először a fészekből. Korábban (kb 1 hetes korában) véletlen kicsit megsimogattam, mert ellenőriztem, hogy hányan lehetnek. :)
2012. jan. 13. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Már játszahat vele :) 2 és fél hetes akkor nem öli meg az anya nyúl. :) Nekem nagyon sok volt 35 darab kisnyúl és szerencsére abból csak 1 halt meg, mert nem tudta táplálni az anya nyúl /4 anya nyúltól volt összesen/ aztán nagyobb korba 1 nyúl halt meg mert nekiugrott a falnak a butusa xDD de nagyon aranyosak :)
2012. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hete születtek nyulak és bár a szemük nem nyílt ki de nagyon aranyosak és szerintem 1-2 hét múlva már meglehget fogni őket.🐇
2016. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem akkor fogdd meg őket amikor kimennek, kimozdulnak el a fészekből
2020. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!