Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe hörcsög kérdés?

Törpe hörcsög kérdés?

Figyelt kérdés

Régen, úgy 1 éve volt 2 hörcsögöm azoknak megmaradtak a cuccai azt berakhatom az új hörcsögömnek? Elfogja fogadni, vagy elutasítja, mert érzi rajta a szagokat? Ja és lenne még 1 kérdésem. Ami ezen a képen látható "mókuskerék" [link] Ebbe tényleg eltörheti a lábát?

Válaszodat előre is köszönöm!


2012. jan. 15. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan berakhatod... a égi cuccokat:)

a mókuskerékkel kapcs. meg az h vegyél olyat ami fa és ilyen kis falécek vannak ráragasztva(abba nem tud beleesni a lába)

2012. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, hogy berakhatod a régi hörcsögeid cuccait neki! De remélem azért jól elmostál mindent és kifertőtlenítetted, tehát a lényeg, hogy tisztán add neki oda a cuccokat.

Jó a fém hörcsög kerék is, legalább is az én aranyhörcsögeimnek jó volt, viszont én inkább a műanyag mókuskereket ajánlom, mert ezt nagyon imádják az én hörcsögeim, de nem tudom a törpehöriknél hogy van ez, de az enyémek ezért nagyon rajonganak: [link]

2012. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A törpehörik nálam szétrágták a műanyag kereket. De az ilyen fémtől semmi bajuk nem lett eddig.
2012. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg papírszalagokkal befűztem a kerék küllői között. Mint a szövésnél. Imádja, tépte is, fészket rakott belőle. Persze hetente cserélni kell, mert belepisil, kirágja, stb. Jó iratmegsemmisítő :-) ebben nem fog a lába a küllők közé csúszni.
2012. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!