Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Úristen, rezeg a tengerimalaco...

Úristen, rezeg a tengerimalacom.!? :O

Figyelt kérdés
Rezeg a tengerimalacom... demért.? :OOO
2012. jan. 16. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz...
2012. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem lehet hogy csak fázik?

nemhinném h baja lenne mert pont ma egy éves és egész vidám

2012. jan. 16. 14:45
 3/10 Comedian válasza:

Tényleg vidd orvoshoz, az a legbiztosabb!


Az én malacom meghalt még régen, fiatal voltam, és nem tudtam, mitévő legyek. Arra emlékszem, hogy nagyon remegett, furcsán vette a levegőt és feküdt, tudtam, hogy baj van, de pici voltam. :( Nagy szívfájdalmam azóta is.. Szóval ha más tünetek is vannak, feltétlenül vidd szegényt!

2012. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb. hány fokos a lakásotok?
2012. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Comedian válasza:
De ha tényleg jó a kedélye mondjuk, akkor nem hiszem, hogy baj van.
2012. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kivettem a ketrecből és itt szaladozik.:) hát a lakásunk most:25 °C-os
2012. jan. 16. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nagyon meleg egy tengerinek! A malacok jobban bírják a hideget, mint a meleget.
2012. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
remeg, vagy rezeg? nem mindegy. berregés közben rezeg a malac, mint amikor a macskák dorombolnak. az azt jelenti hogy jól érzi magát, boldog. 25C°-ban nem hiszem hogy fázik. és ha mászkál boldogan, eszik, és beszélget, akkor semmi baja :)
2012. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet annak, ha egy tengerimalac rezeg.( TÉnyleg nem mindegy hogy remeg vagy rezeg.) A 25 tökéletes semmi baj vele. Valóban nehezen bírják a meleg pl. nyáron a napon vagy panelbe, mert nem tudnak izzadni.

Ha rezeg lehet olyan hangot hallott, amitől megijedt vagy dominanciát hirdet a másik malackádnak (mert egyedül tilos tengerimalacot tartani!) úgy, hogy rezeg és a popsiját jobbra-balra mozgatja és lassan sétál közben. Lehet, hogy simogattad, amikor rezget ennek vagy örül vagy pont arra hívta fel a figyelmed, hogy nem tetszik neki. (Nem hallom a hangot így látatlanba nehéz megmondani.) Lehet, hogy popcornozik és te ezt hívod rezegésnek. (Nézd meg youtubeon mit csinál egy malac ha popcornozik.)

Ha remek, vonaglik,görcsöl, rángatózik akkor gond van vele orvoshoz kell vinni, de ezek nem keverendők össze a sima rezegéssel.

2012. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Izabell ***** válasza:
Az enyém is rezegett...Ez is olyan mintha a macska dorombolna...csak a malac rezeg:D
2012. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!