Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez természetes?

Ez természetes?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés hogy: a (Dzsungáriai) törpehörcsögöm leteszem bárhova pl.: szőnyeg , farmer, pulcsi stb.. Mindent megrág ami az útjába kerül és bele kap a foga. Tiétek is ezt csinálja? Ez természetes? (Félreértés ne essék tudom hogy kell tartani stb... csak erre lennék kiváncsi mert ehez hasonlókat még nem nagyon olvastam, találtam a neten.)

Válaszodat előre is köszönöm


2012. jan. 17. 16:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg 1 napja van nálam:) (4 hónapos) Ha ez számít valamit.
2012. jan. 17. 16:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mivel a höri rágcsáló természetes, ogy rágcsál, hogy koptassa a fogát. Vegyél neki ilyem mag pogácsát, vagy rudat, mert az jól koptatja a fogát, akkor nemrág meg mindent. Az enyémek már olyan szelidek, ha beteszem a kezem, rámásznak, hogy vegyem ki. :DD

2012. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D Enyém még csak barátkozik velem rágja a körmöm alatt meg ahol ér :D (kezet mostam szval nem kaja szagú) De már felmászott egy 10perce, lehet csak rágni akart :D
2012. jan. 17. 16:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és a célnak("fogkaptató") egy fél szelet fehér kenyér is elég?
2012. jan. 17. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a kenyér is elég, bár az én hörijeimnél benn van egy fél szelet kenyér, egy fogkoptatókő (amit elég ritkán használnak) és egy-két kéregtelen faág.

Ja, és az enyémek is mindent megrágnak, ha felmásznak a karomra, egyből megkezdik a pulcsim ujját, de amúgy nagyon szelídek. Ez természetes a hörcsögöknél. :)

2012. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kenyeret inkább ne adj neki, mert az élesztő nem tesz jót a höri beleinek.
2012. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor, van ami jó neki és megtalálható a lakásba??(Még nem tudok venni neki 1-2 nap múlva csak.)
2012. jan. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!