Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudok többet foglalkozni...

Hogy tudok többet foglalkozni a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés

Olvastam a neten hogy heti 15-20percet kéne foglalkozni. Én foglalkoznék vele napi 2x többet is (Dzsungáriai törpehörcsög) csak egész nap alszik, és nem szeretném felkelteni. És így szinte semmit se tudok vele. Nem tudnátok valamit javasolni amivel megoldódna a probléma?

Válaszodat előre is köszi!:)


2012. jan. 17. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem aranyhörcsögeim vannak, mindegyiknek van óriás méretű mókuskerekük, azt mindegyik hajtja állandóan.

Aztán én azt csinálom, hogy késő este, amikor már ébren vannak és nagyon fürgék, akkor leteszem szaladgálni őket a lakásba úgy, hogy minden ajtót bezárok. Persze külön-külön rakom le őket. Mindegyiket futtatom vagy 20 percig utána jön a következő és így tovább. :) Csak 2 hely van, ahova be tudnak bújni és arra vigyázok eközben, hogy oda ne menjenek be és ennyi.

Szóval későn este tudsz vele foglalkozni, amikor már ébren van. Én így szoktam csinálni.

2012. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam a dzsungáriai törpehörcsögök néha nappal is fenn vannak, úgyhogy nekem nincs ilyen gondom. De szerintem azért, mert kicsi korukban sokszor felkeltettem őket és így hozzászoktak. ezt is kipróbálhatod.
2012. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!