Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért történik ez a hörcsögömmel?

Miért történik ez a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés
nagyon sok hörcsögöm volt már. egyszer az egyik egyik napról a másikra "lefogyott" nemmozdult alig élt majd megdöglött.. azóta minden hörcsögöm így hal meg 1-2 hónapon belül.. más akváriumba tárolom őket .. rendesen etettem az összeset a mostanit is.. ma hazajöttem és a hörcsögöm alig él.. tegnap még vígan szaladgált az akváriumban ennije, innije volt bent.. még széna is. nem adtam egyiknek se oylat amit nemszabad.. miért van ez?:(
2011. nov. 30. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

gondolj át pár dolgot:

-a lakás aurája,légtere,energiavonalak,chi,ilyesmik(nem ártana odahívni egy ilyen szakembert,persze vannak kóklerek is,de ez egy komoly tudomány...ha érdekel,ajánlok is egy Magyarországon élő osztrák szakembert,aki abszolut elviselhető árakon dolgozik...lehet hogy negatív energiavonalak kereszttüzében van az ágy,és emiatt halnak ott az állatok

2011. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az ágy=az akvárium,elnézést...
2011. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a furcsa h csak a hörcsög.. a tengerimalac nem :O
2011. nov. 30. 16:26
 4/9 Platypus ***** válasza:
Valahol hiba van, és csak akkor lehet megtalálni, ha pontosan leírsz mindent, hogyan is tartod a hörcsögöd. Mekkora terrárium, mivel almozol, milyen gyakran cseréled, mivel van lefedve a terrárium, milyen táppal eteted, miket adsz nasinak, van-e minden nap friss vize...stb.
2011. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát a méretéhez képest elég nagy az akvárium törpehörcsög de 20x20as az akvárium. rendes forgácsot teszek alá 3-4 naponta cserélem szénát is szoktam neki betenni hörcsögtáppal etetem, almát répát uborkát szoktam neki adni nasinak nameg vizet is kap rendesen, néha szoktam neki adni kis narancsot mandarint ritkán banánt meg volt hogy adtam neki főtt tésztát mer ovlastam h ehet de az rég volt már..
2011. nov. 30. 16:38
 6/9 Platypus ***** válasza:
Tehát fehérjét nem adsz neki, ez könnyen lehet a hiba. Időnként egy kis sajtot vagy főtt tojást adhatnál. Citrusféléket viszont nem ajánlott. A 20x20-as terrárium is nagyon kicsi, sokkal boldogabb lenne egy nagyobb ketreccel.
2011. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam csak sacper kábéra irtam h 20 most nzéem h mekkroa 20 centi :D nagy van neki amugy, nem is tuttam h kell neki fehérjét is adni..ezt a tengeri malacnak is lehet?
2011. nov. 30. 17:06
 8/9 A kérdező kommentje:
jajj dejó már nem haldoklik :)
2011. nov. 30. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Narancsot, mandarint semmi esetre se adj neki.
2011. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!