Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá anyuékat hogy...

Hogy vegyem rá anyuékat hogy legyen tengerimalacunk? Nagyon szeretnék tudom sokat kell vele foglalkozni és mindent elolvastam róla . De anyukámék azt mondják hogy éjszaka visítani fog és felfog kelteni

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer leírom, a coca nem éjszakai állat.

Visítani meg akkor vísít, ha éhes, meglát téged, és követeli a kaját, amúgy igaza van.


Mielőtt bármiylen állatot veszel magadnak, nem árt utána nézni a szokásainak, hogy mekkora terület kell neki, mik az alapvető tulajdonságai.

[link]

2012. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KékLufi válasza:
100%

Tudtommal csak akkor visít hogyha éhes , vagy törődésre van szüksége . De ez elvileg az állat személyiségétől is függ . Pl.: Haveromnak eleve hangot sem szokott kiadni , valószínűleg , mert új nekik , de eleve nagyon félős .

(Igen , tudtommal , elvileg ... Én is csak győzködöm anyuékat . )

Ezt simán közölheted velük .

2012. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van tengerimalacom, és egy ketrecben el van egész nap (az enyém nem hagyja hogy babusgassam, ha te szeretnéd, akkor kiveheted, de figyelni kell hova mászkál)

szénát, és magokat kell neki adni, és a vizét cserélni kb. 4-5 naponta. tisztába kell tenni hetente.

Nincs gond vele. Az enyém csendben van, a papírzörgésre visít csak, mert akkor tudja, hogy kap enni. Meg ha hazajövök akkor üdvözöl. Este kicsit motoszkál, mert eszik. De nem hangos. Nagyon édes kis állat.

Nem foglal nagy helyet, és nem is olyan büdös, mert növényekkel táplálkozik.

Csak ajánlani tudom :)

2012. okt. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!