Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet ketrecbe egy kis szobába...

Lehet ketrecbe egy kis szobában kettő vagy három mókust tartani?

Figyelt kérdés
Szeretnék kettő vagy három mókus és azt mondták a barátaim, hogy hülyeség, mert a 3*3*10 négyzetméteres szobából 2*2*2 négyzetméternyi helyem van ... Az elég?
2012. jan. 18. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen mókust szeretnél,, egyébként abban egyetértek hogy egynek is igen nagy ketrec kell.
2012. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem pontosan értem, a 3*3*10 méter mit jelent??


Egy mókusnak kb. 100cm*80cm alapterületű és 150-200 cm magas ketrec kell legalább. Kettőnek ennél kicsit nagyobb, ha ezt tudod biztosítani, akkor csíkos mókus, vagy cukormókus mehet.

2012. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondold el milyen érzés lenne ha állatkínzásért téged zárnának rács mögé. Azt is lehet.
2012. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ami fontos: ne tartsd őket ugyanabban a ketrecben... és amúgy az én mókusomnak egy használt ketrecet vettünk ami egy nagyobb papagáj kalitkája volt, ház,kajás tál, itató, mókuskerék és egy függőágy kényelmesen el fért benne + én minden nap szoktam futtatni, mivel igencsak mozgékony és ugrándozó állatról van szó :)
2012. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!