Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora nyúl WC-t vegyek?

Mekkora nyúl WC-t vegyek?

Figyelt kérdés

Nézelődök, keresgélek, de nem tudom eldönteni!Nem akarok se túl kicsit venni, se pedig túl nagyot!Mekkora az ideális méretű egy törpenyúlnak?Mondjuk egy kifejlettnek?

És ti milyen almot tesztek bele?

Köszi!


2012. jan. 18. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy holland törpe, vagy lógófülű. A hollandoknak kisebb is elég. Mi tálcát használunk, mert az kényelmesebb a nyuszinknak. Fapelletet teszünk bele. A forgács sokkal büdösebb, nem szívja be a folyadékot, és koszt csinál mindenhol, beleragad a nyúl szőrébe.
2012. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én nyuszimnak sarok wc-je volt, közepes méretű...de bele sem ment. Úgyhogy váltottunk téglalap alakúra, ez nagyon jó, használja is. Szerintem olyat vegyél, mint amekkora a ketrec szélességében. Kényelmesen elfér benne, és nem megy mellé sem. A pereme se legyen túl magas, mert van amelyik nyuszi lusta beleugrani :D Mi fapelletet használunk, jól köti a szagot, és nem is porzik, mint mondjuk a forgács. A szénatartót a wc-je fölé tettük, és így neki is kényelmes, hogy egyből pottyanthat :)) Remélem tudtam segíteni! :)
2012. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm!:-) már is okosabb lettem!mert én val.szeg faforgácsot tettem volna bele!Egyébként kosorrú, lógófülű a nyussz!
2012. jan. 18. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sarokwc van a ketrecben. Először közepes méretűt vettünk, persze, hogy két hónap alatt kinőtte. Úgyhogy vettem nagyobbat. Ez kb 33X33 cm-es. ( a régi kint van a ketrec mellett széna van benne, imád benne feküdni, rágcsálni, és nem piszkít bele :D ) Alomnak fapelletet használunk, de teszek rá egy kis forgácsot is, mert nem szerette a pelletet magába. A szénatartó nálunk is a wc-nél van. :)
2012. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a ketrec méretétől függ.A boltokban(állatboltokban)külömböző méretű nyuszi wc-t lehet kapni!Ha elviszed a nyuszidat megnézheted mi illik hozzá! =)
2012. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik Nora 2-es a nyuszi sarokwc-je
2012. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!